Главная » 2010 » Февраль » 13 » МОН пояснило, як розраховувати середній бал атестата випускників
22:04
МОН пояснило, як розраховувати середній бал атестата випускників
Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

Згідно з наказом Міністерства освіти й науки України (МОН) від 8 лютого 2010 року №1/9-67 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту" середній бал атестата розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію. Округлення здійснюється до десятих частин бала (за 12-бальною шкалою).

МОН доручає керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників та зробити відповідний запис у додатку до атестата з правого боку, в останньому рядку, під назвою предметів, з яких складалася державна підсумкова атестація.
Категория: Новости образования | Просмотров: 441 | Добавил: Niki | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]